Tags
Author: Grafik Servisi - Replies: 0 - Views: 5474
NIKON D5 VE D500 DIJITAL SLR FOTOĞRAF MAKINELERI VE SNAPBRIDGE ILE NIKON KUCAKLADI
2016 TIPA ÖDÜLLERINI ÜÇ KATEGORIDE NIKON D5 VE D500 DIJITAL SLR FOTOĞRAF MAKINELERI VE SNAPBRIDGE ILE NIKON KUCAKLADI

Amsterdam, Hollanda, 12 Mayıs 2016: Nikon Corporation, üç ürünüyle fotoğraf ve görüntüleme sektöründe bir dünya otoritesi olan Technical Image Press Association (TIPA) sponsorluğunda gerçekleştirilen prestijli TIPA 2016 Ödüllerinin sahibi olduğunu açıklamaktan gurur duyar. Nikon D5 DSLR fotoğraf makinesi En İyi DSLR Profesyonel/Aksiyon ödülüne layık görülürken Nikon D500 En İy
Author: Grafik Servisi - Replies: 0 - Views: 4560
Nikon D500 dijital SLR fotoğraf makinesi – EN-EL15 Li-ion01 pil kullanıcılarına
Tam olarak şarj edilmiş bir Şarj Edilebilir Li-ion Pil EN-EL15'in Nikon D500 dijital SLR fotoğraf makinesinde kullanılması durumunda maksimum çekim sayısının düşük olduğunu (pil ömrünün kısa olduğunu) gösteren sorularla karşılaşıyoruz. D500'ün Pil bilgisiseçeneğinde gösterilen kalan şarj miktarının başka bir fotoğraf makinesindeki pil bilgisi işlevinde gösterilenden çok daha az olduğunu belirten sorular da alıyoruz.

D500 ile sağlanan EN-EL15 piller CIPA standartlarına uygun olarak test edilmi
Author: Grafik Servisi - Replies: 0 - Views: 2929
Nikon COOLPIX S33 dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarına
[color=#333333][size=x-small][font=Arial]Fotoğrafçılık gereksinimlerinizde Nikon'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

EH-73P/EH-73PCH AC şarj adaptörü, fotoğraf makinesi ile sağlanan USB kablosu kullanılarak bir COOLPIX S33'e bağlandığında (pil takılıyken) yakınlarda bulunan cihazların (radyo gibi) etkilenebildiğini ve bu durumun parazite neden olabildiğini doğruladık. Bu sorun, EH-71P/EH-71PCH AC şarj adaptörü kullanıldığında oluşmuyor.

Bu sorunun yol açmış olabileceği olumsuzluklar i
Author: Grafik Servisi - Replies: 2 - Views: 3560
Dijital Turkuaz Sosyal Medya Butonları - PSD
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]

[align=center]Dijital Turkuaz Sosyal Medya Butonları - PSD[/alig
Author: belgin - Replies: 0 - Views: 647
Dijital Baskı Nedir?
Dijital baskı merkezimizde bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların ve görsellerin özel baskı teknikleri ile hızlı şekilde kullanılacak malzemenin üzerine baskı yapılmasına denilir. 
Dijital baskı bilgisayar ortamında belirlediğiniz reklam tasarımı ve dizaynları baskı makinesi kullanılarak çıktısının alınması ile oluşturulur.
Baskı hizmeti firması olarak el ilanı, broşür, branda, tabela gibi bir çok ürün en uygun fiyatlardan sizlere sunulmaktadır. 

[b]Dijital Baskı Çözümleri Nelerdir?[/
Author: kemiktv - Replies: 0 - Views: 412
Deniz Hasreti - Dijital Manipülasyon - Nasıl Yapılır - Adobe Photoshop CC 2019
Merhaba Photoshop'da Mobil Duvar Kağıdı ( Wallpaper ) Yapacağız, Manipülasyon Tadında Olacak Biraz, Biraz Siyah Beyaz Sebya Tonları Kullanacağız, Dekupe Tekniklerini Öğreneceğiz Güzel Geniş Anlatıma Sahip Güzel Bir Video Oldu Aşağıdaki Linkten Son Halini Görebilir ve Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz Videoyu Beğenmeyi Unutmayın, Kolay Gelsin.
*********************************************************
[color=#1414
Author: dijitalbaski - Replies: 0 - Views: 171
Dijitalbaski.org Dijital Baskı Fiyatlarımız
Dijitalbaski.org Dijital Baskı Fiyatlarımız

Öncelikle herkese merhabalar; foruma aranıza yeni katıldık. Dijitalbaski.org olarak; açık hava, iç mekan ve matbaa baskı konusunda sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Öncelikle kısaca kendimizden bahsedecek olursak.

Makine Parkuru

Makine parkurumuz dış mekan baskı da Alman devi olan VUTEK teknolojisi sizlere kaliteli baskılar hazırlanmaktadır. İç me