Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Osclass Veronika tema Türkçe dil dosyası

Merhaba arkadalar Osclass scriptinin Veronika isimli en çok tutan ücretli temasına ait Türkçe dil dosyasını ücretsiz olarak paylaşıyoruz. %100 Türkçe olarak çevrildi ve tamamen bize ait bir çeviri. İlgili dosyayı indirip temanızın languages klasörüne TR isimli bir klasör açıp içine yükleyebilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa konu altına yazın elimizden geldiğince yardımcı olalım.

.zip TR-tr.zip Dosya Boyutu: 33.52 KB  İndirme Sayısı: 133

Grafik Tasarım Forumları / Yönetim Ekibi

Reis eline saglik ancak ben kuramiyorum. Olmuyor yardimci olur musun ?
Ara

(08-15-2019, 11:08 PM)Sosyal52 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Reis eline saglik ancak ben kuramiyorum. Olmuyor yardimci olur musun ?

Nerede takıldınız? Yardımcı olmaya çalışalım.

Languages klosorunun icine tr_TR biciminde klosor olarak attim ancak ana admin yerinde gozukmuyo
Ara

(08-16-2019, 07:18 PM)Sosyal52 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Languages klosorunun icine tr_TR biciminde klosor olarak attim ancak ana admin yerinde gozukmuyo

Temanın içinde ki dil dosyasına attınız dimi?

Abi ben şu Ev,Araba,Arsa,Tv Falan  yazan yeri değiştiremiyorum  nasıl  değiştirebilirim
Türkçeye Çevrilmiş Bölümü Değiştireceğim
Ara

(04-02-2020, 07:51 PM)mdkmami Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Abi ben şu Ev,Araba,Arsa,Tv Falan  yazan yeri değiştiremiyorum  nasıl  değiştirebilirim
Türkçeye Çevrilmiş Bölümü Değiştireceğim

mesaj attım bakın lütfen.

bende attım cevap bekliyorum
Ara

admin yazdım ama dönüş yapmadın
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

[-]
Tags
veronika dil osclass türkçe tema dosyası