Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Arka plan reklam alanı olan gelişmiş wordpress haber teması aranıyor

Selamlar, tam sayda arka plan reklam alanı olan yani wallpaper ad olan ve diğer reklam yerleri son derece gelişmiş wordpress tema aranıyor. Diğer istediğim özellikleri aşağıda sıralıyorum.

• Wallpaper ad (arka planda tam sayfa reklam imkanı)
  • Gelişmiş reklam alanları
  • PageSpeed değerleri yüksek
  • Galeri sayfası olan
  • Yazarlar sayfası olan
  • Ana sayfada mutlaka slider olan
  • Haber mantığına uygun
  • Alışveriş için woocommerce uyumlu
  • Amp uyumlu
Bu şekilde bir tema önerisi olan veya satan birileri varsa iletişime geçsinler hemen alınacaktır.
Ara

merhaba, bu pagespeed olayı biraz tartışmalı yani google milletin sitesine onu yap bunu yap diyeceğine bence öncelikle kendi adsense reklamlarını optimize etmeli çünkü adsense reklamları kaldırınca tüm sayfaların pagespeed değerleri ciddi derecede yükseliyor. Diğer konulara gelince tam aradığınız gibi bir tema tavsiye edeyim size Smile

Buyurun linki : [Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]

Themeforest'te satılıyor bilginiz olsun, ücretsiz değil yani.

Grafik Tasarım Forumları / Yönetim Ekibi

Pagespeedleri batsın Smile temayı inceledim ve harika duruyor çok teşekkür ederim biraz daha inceleyip muhtemelen bunu satın alacağım. Harika bir tema.
Ara

(03-10-2019, 01:18 AM)Olympus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Pagespeedleri batsın Smile temayı inceledim ve harika duruyor çok teşekkür ederim biraz daha inceleyip muhtemelen bunu satın alacağım. Harika bir tema.
Smile sonuçları görmek isteriz bilgi verirseniz seviniriz.

Grafik Tasarım Forumları / Yönetim Ekibi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

[-]
Tags
alanı wordpress haber plan arka aranıyor olan reklam gelişmiş teması