Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nikon COOLPIX S33 dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarına
#1


Fotoğrafçılık gereksinimlerinizde Nikon'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

EH-73P/EH-73PCH AC şarj adaptörü, fotoğraf makinesi ile sağlanan USB kablosu kullanılarak bir COOLPIX S33'e bağlandığında (pil takılıyken) yakınlarda bulunan cihazların (radyo gibi) etkilenebildiğini ve bu durumun parazite neden olabildiğini doğruladık. Bu sorun, EH-71P/EH-71PCH AC şarj adaptörü kullanıldığında oluşmuyor.

Bu sorunun yol açmış olabileceği olumsuzluklar için içtenlikle özür diliyoruz.

Etkilenen ürünlerin tanımlanması
Bu sorun, Sür. 1.0 donanım yazılımı çalıştıran COOLPIX S33 fotoğraf makinelerinde oluşuyor. Bu sorun, Sür. 1.1 donanım yazılımında çözüldü ve oluşmuyor.
Geçerli fotoğraf makinesi donanım yazılımı sürümü, aşağıda gösterildiği şekilde fotoğraf makinesi ekranındaki görüntüyle doğrulanabilir. Bu sorun sizin fotoğraf makinenizde görülmüyorsa (fotoğraf makineniz Sür. 1.1 veya üzeri donanım yazılımı çalıştırıyorsa) sorun hakkında endişelenmeden fotoğraf makinenizi gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alıntı:
Fotoğraf makinenizin donanım yazılımı sürümünü öğrenmek için ayarlar menüsü > Kamera ayarları'ndan Donanım yazılımı sürümü'nü seçin. Detaylı bilgi almak için fotoğraf makinesinin Referans Kılavuzuna bakın.

s33.jpg
Çözüm
Bu sorunun görüldüğü COOLPIX S33 (Sür. 1.0 donanım yazılımı çalıştıran bir S33) ürününe sahipseniz bu sorun, İndirme Merkezi'nden en yeni fotoğraf makinesi donanım yazılımı (Sür. 1.1) indirilerek ve fotoğraf makinesinin donanım yazılımı güncellenerek çözülebilir. 

COOLPIX S33 Sür. 1.1 donanım yazılımı [Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]

Herhangi bir nedenle donanım yazılımını indiremiyor veya fotoğraf makinesinin donanım yazılımını kendiniz güncelleyemiyorsanız lütfen size en yakın Nikon Servis Merkezi'ne danışın. Burada, fotoğraf makinesinin garanti durumuna bakılmaksızın hiçbir ücret alınmadan bu sorunu çözecek donanım yazılımı güncellemesi gerçekleştirilir.
Servis Merkezi donanım yazılımı güncellemesi isteğinde bulunma
Bu konuyla ilgili sorularınızı lütfen size en yakın [Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]'.
Lütfen yalnızca fotoğraf makinesi gövdesini gönderin. Fotoğraf makinesini göndermeden önce pili, SD hafıza kartını ve makineye takılı olabilecek her türlü aksesuarı çıkarın.

Bu konuyla ilgili sorular, [Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]'ne de iletilebilir.

Bu durumun yol açmış olabileceği olumsuzluklar için tekrar içtenlikle özür diliyoruz.

Nikon, ürün kalitesini daha da geliştirmek için olası tüm önlemleri almaya devam edecektir. Bu nedenle, fotoğrafçılık gereksinimleriniz için Nikon'u tercih etmeye devam edeceğinizi umarız.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Son Yorum Yazar: Nikon Canon
11-22-2015, 10:19 PM
Son Yorum Yazar: Grafik Servisi
11-06-2015, 04:11 PM

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

[-]
Tags
s33 coolpix dijital makinesi kullanıcılarına fotoğraf nikon