Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Instagram panelsiz organik takipçi çekimi

Merhaba,

Instagram için panelsiz ve tamamen organik takipçi kazandırabilecek arkadaşlar varsa iletişime geçelim lütfen.   Cool

(11-01-2016, 02:10 AM)Grafik Servisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba,

Instagram için panelsiz ve tamamen organik takipçi kazandırabilecek arkadaşlar varsa iletişime geçelim lütfen.   Cool

Aynı şartlarda bende arıyorum.
Ara

(11-07-2016, 11:44 AM)tasarimci Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-01-2016, 02:10 AM)Grafik Servisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba,

Aynı şartlarda bende arıyorum.

Böyle temiz bir işlem yok demek ki Smile bunu anlamış olduk.

Maalesef ben çok araştırdım ama yok bulamadım. Bu panelli olanlardan kullandım hiç bir faydası yok ki zaten bir süre sonra aldığınız takipçiler kayboluyor. Kaybolmasa ne olacak? Bir beğeni bile gelmiyor fotoğraflarınıza.

Doğru düzgün çalışacak arkadaşlar varsa gerçekten çalışmayı isterim.
Ara

(02-14-2017, 08:33 AM)Nikon D750 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Maalesef ben çok araştırdım ama yok bulamadım. Bu panelli olanlardan kullandım hiç bir faydası yok ki zaten bir süre sonra aldığınız takipçiler kayboluyor. Kaybolmasa ne olacak? Bir beğeni bile gelmiyor fotoğraflarınıza.

Doğru düzgün çalışacak arkadaşlar varsa gerçekten çalışmayı isterim.

Maalesef bulunamıyor o arkadaş Smile

hortlatalım konuyu Smile lazım gerekli ama nerede?
Ara

(06-25-2017, 02:06 AM)grafikadam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  hortlatalım konuyu Smile lazım gerekli ama nerede?

böyle temiz bir işlem pek mümkün görünmüyor yaparım ederim diyenlerde tırt çıktı 100.000 takipçi çekerim hepsi aktif
falan diyen çekiyor çekmesinede hepsi fake 1 tanesi fotoğrafınızı beğenmiyor öyle söyleyeyim Smile Bu bir sektör farkındayız biliyoruz bu işi yapan firmalar var instagram takipçi bayiliği adı altında aylık ücretlerle insanlara satıyorlar. Bizim aradığımız bunların dışında farklı bir çalışmaydı maalesef olmadığını artık gördükSmile

Instagram'da takipçi artımı böyle hile ile falan pek mümkün değil çünkü sanal bir kalabalık oluyor. Instagram reklamlarını kullanmak ve bununla beraber düzenli ve kaliteli paylaşımlar yapıp ciddi anlamda sosyal olmaktan geçiyor takipçi kazanım olayı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

[-]
Tags
çekimi panelsiz organik takipçi instagram