Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grafik Tasarım bölümü öğrencilerine kaynaklar

Merhaba, 

Size mail attım ama dönüş yapmadınız o yüzden buraya yazmak daha uygun oldu. Grafik Tasarım bölümü öğrencileri için daha geniş kaynaklar oluşturmanızı tavsiye etmek istiyorum. Ben bir çok paylaşımınızdan çok faydalandım özellikle Illustrator logo bölümünde hayatımı kurtaran şeyler oldu bunlar için teşekkür ederim ama çok az paylaşım var.. 

Teşekkürler.
Ara

(06-11-2017, 03:32 PM)grafikadam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba, 

Size mail attım ama dönüş yapmadınız o yüzden buraya yazmak daha uygun oldu. Grafik Tasarım bölümü öğrencileri için daha geniş kaynaklar oluşturmanızı tavsiye etmek istiyorum. Ben bir çok paylaşımınızdan çok faydalandım özellikle Illustrator logo bölümünde hayatımı kurtaran şeyler oldu bunlar için teşekkür ederim ama çok az paylaşım var.. 

Teşekkürler.

Merhabalar, mailiniz gelmemiş öncelikle onu belirtelim. Söyledikleriniz için teşekkür ederiz dikkate alacağız. 

Saygılar..

(06-11-2017, 06:13 PM)Grafik Servisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-11-2017, 03:32 PM)grafikadam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba, 

Teşekkürler.

Merhabalar, mailiniz gelmemiş öncelikle onu belirtelim. Söyledikleriniz için teşekkür ederiz dikkate alacağız. 

Saygılar..

Rica ederim, görüşlerimi paylaştım sadece.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

[-]
Tags
bölümü kaynaklar öğrencilerine tasarım grafik