Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En iyi 30 Wordpress Eklentisi - 2015
#1


[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress tabanlı sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) için gelişmiş seçenekler sunuyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Yorumların spam olup olmadığını kontrol etmeye yarayor ve yönetici ekranından bunların yönetilmesini sağlıyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Arama motorlarınızın sitenizi daha iyi indekslemesini sağlamak için, özel bir XML site haritası oluşturuyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Ajax tabanlı, CAPTCHA desteğine sahip bir iletişim formu eklentisi olan Contact Form 7, tek bir site üzerinde birden fazla iletişim formu oluşturmanıza da olanak sağlıyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Eğer sitenizde fotoğraf galerisi kullanıyorsanız, NexGen Gallery çok işinize yarayabilecek bir eklenti. Galerilere toplu olarak resim yükleme, meta bilgilerini işleme, sıralamalarını ayarlama gibi pek çok işlemi kolayca yapmanızı sağlıyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Dinamik WordPress sitenizdeki sayfaların statik birer HTML’e dönüştüren eklenti, bu işlemin ardından ziyaretçilerinize PHP sayfası yerine HTML versiyonunu göstererek hem sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlıyor, hem de sunucu kaynaklarını daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Sitenizin istatistiklerini Google Analytics ile ölçümlüyorsanız bu eklenti sayesnde Google Analytics’i sitenize en pratik şekilde entegre edebilirsiniz.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Mobil cihazların giderek yaygınlaşması ile birlikte WordPress sitelerin de sadece bilgisayarlarda görüntülenebilir olması yeterli olmamaya başladı. WP Touch var olan WordPress siteleri mobil uyumlu hale getirmek için en çok tercih edilen eklentilerin başında geliyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress sitenizi yedeklemek mümkün, WordPress Importer sayesinde yedeklediğiniz sitelerdeki yazıları, sayfaları, yorumları, kategorileri, etiketleri ve özel alanları da pratik bir şekilde yeniden yükleyebilirsiniz.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Pek çok farklı özelliği ile kendi barındırdığınız (self-hosted) WordPress sitenizi bulut bilişimden faydalanarak güçlendirmek için kullanılabilecek son derece faydalı bir eklenti. Tüm özelliklerine bu yazıda yer vermek mümkün değil, o yüzden eklenti sayfasına göz atmanızda fayda olabilir.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Özel yönetim paneli sayesinde WordPress siteleri için gelişmiş seçeneklere sahip ve sınırsız sayıda iletişim formu oluşturabileceğiniz bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress sayfalarının alt kısımlarında yer alan diğer sayfalara geçiş için kullanılan yapıyı kişileştirerek, daha şık bir hale sokan ufak ama faydalı bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress sitelerinin arama motoru optimizasyonu (SEO) geliştirmek için en çok tercih edilen eklentilerden biri.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress içeriğinize e-posta dışında 100’ün üzerinde sosyal ağda paylaşma seçeneği eklemenizi sağlar.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress sitenize ürünlerinizi satmanızı sağlayacak bir alışveriş sepeti eklemek için kullanabileceğiniz bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Site istatistiklerinizi ölçümlemeniz için kullanabileceğiniz Google Analytics kodunu sitenize pratik bir şekilde yerleştirmenizi sağlayan bu eklenti, aynı zamanda verilerini WordPress yönetim panelinden kolayca izlemenize de olanak veriyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Var olan bir yazı ile ilgili diğer konuları, farklı kriterlere göre hesaplayarak yazıların yer aldığı sayfaya eklemenizi sağlayan bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress’in içerik giriş alanını zenginleştirmek ve size daha çok seçenek sunmak için geliştirilmiş 16 farklı eklentiyi içeren bir eklenti paketi.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Ziyaretçilerin sitenizdeki içeriği sosyal ağlarda kolaylıkla paylaşması için seçenekler sunmanızı sağlayan diğer bir popüler eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Özellikle Contact Form 7 için geliştirilmiş bir güvenlik doğrulama (CAPTCHA) eklentisi  olan Really Simple CAPTCHA’yı, doğrulama ihtiyacına sahip farklı eklentiler ile birlikte de kullanabilirsiniz.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Sitenizi Google Tercüme ile pratik bir şekilde çok dilli hale getirmek için kullanabileceğiniz bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Sitenizdeki yeni yazıları otomatik olarak Twitter’da paylaşmanızı sağlayan [Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın] eklentisinin ücretsiz ama kullanışlı bir sürümü.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Siteniz genişledikçe var olan bağlantıların tamamının halen çalışıp çalışmadığını kontrol etmek de giderek zorlaşır. Broken Link Checker bu işlemi sizin için yapıyor ve eğer varsa bozuk linkleri size haber veriyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Kullanıcılarınıza sitenizin içeriğindeki yazıları 330 popüler sosyal ağ servisinde paylaşma seçeneğini sunmanızı sağlayan bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Sitenizin daha performanslı çalışmasını sağlamak için cache özelliği sunan bu eklenti, bu sayede kullanıcı tecrübesini de artırmayı hedefliyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Kullanıcıların siteye giriş yapması, profillerini oluşturup içerikler üretmesi ve etkileşimli gruplara sahip olmak için kullanılabilecek, bir anlamda WordPress’i daha sosyal hale getiren önemli bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: WordPress veri tabanını tablo yapıları ile birlikte yedeklemeyi sağlayan bir eklenti.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Bu eklenti Youtube videolarını ve video listelerini sitenizin farklı alanlarına kolay bir şekilde eklemenizi sağlıyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Sitenizde 301 yönlendirmelerini yönetmenizi ve 404 sayfa bulunamadı hatalarını takip etmenizi sağlayan bir eklenti. Özellikle karmaşık yapılara sahip web siteleri için oldukça önemli hale gelebiliyor.
[Sadece üyeler linkleri görebilir. Ücretsiz üyelik için tıklayın]: Şablon ve CSS desteği ile geniş kişiselleştirme imkanlarına sahip, zengin seçenekler sunan bir anket eklentisi.

Grafik Tasarım Forumları / Yönetim Ekibi
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

[-]
Tags
wordpress 30 iyi 2015 en eklentisi